Kategoria Kibice

Kalendarze 2016

W sprzedaży nadal dostępne kibolskie kalendarze na 2016 rok – lakierowane oraz listwowane. Cena 15 zł.

Czytaj więcej

Wszyscy na Łysicę!

Jutro o 16:00 Beskid rozegra kolejne spotkanie w III lidze, tym razem z Łysicą Bodzentyn. Liczymy na walkę i zaangażowanie na boisku, co może przełoży się na pierwszego gola na K1. Oczekujemy również, że prawdziwi kibice Beskidu nie zawiodą i pojawią się jutro licznie na obiekcie!

Zbiórka fanatyków o 15:30 pod stadionem. Decyzją zarządu bilety na to spotkanie będą DARMOWE. Apelujemy o zabraniu z domu barw Beskidu, by nasza trybuna była biało-czerwona.

MIMO KRYZYSU SPORTOWEGO, BESKID ZAWSZE RAZEM!

Czytaj więcej

Mobilizacja!

Już jutro o 11:00 Beskid podejmie rezerwy Cracovii. Rozpoczynamy ostatni etap moblizacji na to spotkanie. Przekazujcie poniższe wieści swoim znajomym, z którymi przyjdziecie na mecz oraz udostępniajcie tego newsa na Facebooku, by wiadomość dotarła do jak największej grupy osób!

Czytaj więcej

W sobotę na mecz, Beskid nas potrzebuje!

Jak dobrze wiemy, piłkarze Beskidu mimo wielu kontuzji dzielnie walczą o utrzymanie w III lidze. Na sześć kolejek przed końcem rozgrywek sytuacja jest jednak na styku, dlatego tak ważne będzie jutro pokonanie Łysicy „Łasicy” Bodzentyn. Znamy prostą recepturę, jak pomóc w osiągnięciu tego celu. WSZYSCY PRAWDZIWI KIBICE BESKIDU – WIDZIMY SIĘ JUTRO NA K1!!!

Każdy, kto ma w sercu losy naszego klubu, obowiązkowo stawia się w barwach na meczu. Zbiórka o 16:30 pod kasami. Bilety do młyna w cenie 5 zł. Nie zapomnijcie o białych lub czerwonych koszulkach i szalikach! Powalczmy razem z piłkarzami o III ligę. To już przedostatni mecz w Andrychowie w tym sezonie. Tego nie można przegapić!

Prosimy wszystkich o udostępnianie tego newsa.

Czytaj więcej

BESKID ON TOUR: Relacja z wyjazdu do Kalwarii!

07.03.2015 r. Półfinał regionalnego PP: Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – BESKID

Inauguracja wiosny przypadła w tym roku na mecz z Kalwarianką, czyli zespołem dobrze znanym andrychowskim sympatykom piłki kopanej. Mimo, że termin meczu poznaliśmy kilka tygodni wcześniej, to wyjazdem tym zaczęliśmy się interesować na tydzień przed. Padła propozycja, aby wyruszyć pociągiem, co wszyscy przyjęli z uśmiechem i nawet zmiana godziny meczu z 13:00 na 15:00 nie pokrzyżowała nam planów.

Czytaj więcej

BESKID – Hutnik 15.11.2014 r. KIBICOWSKO.

Spotkanie z Hutnikiem Nowa Huta okrzyknięte zostało przez nas jako szlagier rundy jesiennej. Dodatkowo postanowiliśmy przy okazji tego wydarzenia uczcić 95-lecie powstania Beskidu. Początkowo mecz rozegrany miał zostać 2 Listopada, jednak ze względu na histerię psów, przesunięto go na kilkanaście dni później, co pozwoliło nam się jeszcze lepiej do niego przygotować. Miasto zaklejono tysiącem plakatów, powieszono kilkadziesiąt transparentów, w Internecie pojawiła się wyszukana zapowiedź filmowa. Od początku trwania mobilizacji było wiadomo, że będą to bardzo okazałe obchody, tak też się stało!

W piękne, sobotnie popołudnie przy Kościuszki 1 stawiło się około tysiąc kibiców, w młynie zasiadło nas 200, w tym Górnik Libiąż w 10, oraz Energie Cottbus 20 – dziękujemy serdecznie za przybycie. Od początku jedziemy z dobrym dopingiem, leci dużo bluzgów pod adresem służb, co potęgowały wydarzenia odnośnie przekładania meczu oraz te z Marszu Niepodległości. Rzucamy około 100kg konfetti, a w II połowie długo przygotowujemy się do pokazania oprawy, co odbija się na jakości dopingu i przestojach. Prezentujemy sektorówkę foliową z herbem Beskidu w laurze, oraz datami powstania klubu, oraz obecną, do której odpalamy 15 rac, a do tego na płocie transparent „ŚWIECIMY PRZYKŁADEM”. Po chwili sektorówka zjeżdża i pojawia się ponad setka transparentów na 2 kije, do których odpalamy kolejne race w liczbie 95, ow, strobole i świece dymne. Wszyscy jesteśmy ubrani w czerwone peleryny. Całość dała zadowalający efekt, choć nie udało się wszystkiego dobrze zaplanować. Potem do końca meczu trwa dobra zabawa, dodatkowo piłkarze w końcu wygrali i powoli odbijamy się od strefy spadkowej. Po meczu dziękujemy im za włożone serce do gry i wspólnie śpiewamy, a następnie udajemy się na imprezę integracyjną z naszymi gośćmi, która trwała do późnych godzin nocnych…

Kibiców Hutnika pojawiło się około 60, z przyznanej im puli 200 biletów wykorzystali zatem niewiele. Zaprezentowali oprawę, do której odpalili piro i próbowali dopingować.

Na koniec wypada podziękować wszystkim dobrym ludziom, którzy zaangażowali się w to całe przedsięwzięcie i to w każdym aspekcie. Pamiętajcie, że robimy to dla Was, do zobaczenia na wiosnę ;-) ! jebać psy!

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

Informacje kibicowskie przed Hutnikiem!!!

Przygotowania do spotkania Beskidu z Hutnikiem Nowa Huta wkraczają w ostateczną fazę. Oto kilka rzeczy, które powinni wiedzieć wszyscy wybierający się na mecz. Mówcie o tym spotkaniu w szkole i pracy, gwarantujemy wspomnienia na kolejne 95 lat istnienia naszego klubu!

Czytaj więcej

Przystanek Trzebinia!

W sobotę 8 listopada biało-czerwona ferajna wyrusza na ostatni ligowy wyjazd do Trzebini. Kibicu, wybierz się tam razem z nami! Koszt tego bliskiego wyjazdu to tylko 10 zł + 5zł za bilet. To 12. wyprawa w tym sezonie. Do tej pory zaliczyliśmy wszystkie i nie inaczej będzie tym razem! Więcej info u wiadomych osób.

Czytaj więcej

Kalendarze 2014

W sprzedaży są już kibolskie kalendarze na 2014 rok w formacie 43x62cm, lakierowane oraz listwowane. Cena 10 zł.

Czytaj więcej

Żenująca wypowiedź Józefa Mrzygłoda w Radiu Andrychów

Do skandalicznej sytuacji doszło wczoraj podczas porannej audycji Radia Andrychów. Na temat ostatnich wydarzeń na linii kibice-zarząd wypowiedział się Józef Mrzygłód, zwany swego czasu w środowisku Beskidowym „faryzeuszem”. Oznajmił on słuchaczom, że Kamil Syty wraz z „przyjaciółmi ultrasami” śpiewali obraźliwe pieśni w kierunku prezesa Krzysztofa Kokoszki. Jest to wstrętna manipulacja oraz oszczerstwo. Józef Mrzygłód poszedł krok dalej, mówiąc to, jako by miał pewność zarzucanego czynu! Następnie stwierdził, że „ultrasi chcą rozwalić klub”, oraz, że „problemy z ultrasami są nie od dziś”. Sytuacja jest na tyle śmieszna, że to sam Józef Mrzygłód kilka lat temu próbował „kopać doły”, za co został odsunięty od klubu i stracił piastowaną funkcję spikera stadionowego. Nie jest dziwne zatem, że dzisiaj próbuje się odegrać i obraża ludzi, bez których ten klub by nie istniał, na końcu swojej rozmowy opowiadając jakieś herezje o wnoszeniu rac na stadion Wembley. Jeszcze śmieszniej brzmi wypowiedź dotycząca Mirka Kmiecia, z którym mielibyśmy rzekomo jakieś problemy. Całą wypowiedź możecie posłuchać w linki poniżej, a niedługo możecie spodziewać się artykułu-bomby, który wyjaśni, na czym polega cała ta nagonka na nas oraz ujawni wiele niewygodnych faktów dla kilku osób. Pamiętajcie, widzimy się wszyscy na K1 w sobotę!

http://w42.wrzuta.pl/audio/1HsazM4vm6R/jozef_faryzeusz_mrzyglod_w_radiu_andrychow

Czytaj więcej