Kategoria Info

Informacje kibicowskie przed Hutnikiem!!!

Przygotowania do spotkania Beskidu z Hutnikiem Nowa Huta wkraczają w ostateczną fazę. Oto kilka rzeczy, które powinni wiedzieć wszyscy wybierający się na mecz. Mówcie o tym spotkaniu w szkole i pracy, gwarantujemy wspomnienia na kolejne 95 lat istnienia naszego klubu!

Czytaj więcej

NIEZBĘDNIK KIBICA PRZED MECZEM Z HUTNIKIEM

Przygotowania do meczu Beskidu z Hutnikiem Nowa Huta wkraczają w ostateczną fazę. Oto kilka rzeczy, które powinni wiedzieć wszyscy wybierający się na mecz. Mówcie o tym spotkaniu w szkole i pracy, gwarantujemy wspomnienia na lata!

1) CZAS I MIEJSCE: Mecz 10. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej z Hutnikiem Nowa Huta odbędzie się 6 października o godzinie 15:00 przy ul. Kościuszki 1. Sobotni termin z pewnością sprzyja wszystkim andrychowskim fanom w uczestniczeniu w tym wydarzeniu.

2) ZBIÓRKA: Kibice zbierają się na Placu Mickiewicza o 13:00. O 13:40 wspólnym pochodem udamy się na stadion. Obecność na zbiórce obowiązkowa.

3) MŁYN: Doping prowadzony będzie z trybuny odkrytej. KAŻDY OBOWIĄZKOWO POWINIEN BYĆ UBRANY W BIAŁĄ LUB CZERWONĄ KOSZULKĘ EWENTUALNIE PRZYJŚĆ Z SZALIKIEM BESKIDU. Wejście na sektor odbywać się będzie przez bramkę przy kasie.

4) BILETY: wejściówki w cenie 5 lub 10 zł należy nabyć w kasie. Młodzież szkolna i studenci, którym przysługuje tańsza wejściówka, proszeni o zabranie legitymacji. Przypominamy także o wzięciu ze sobą dowodu tożsamości, bez którego służby bezpieczeństwa mogą nie wpuścić na spotkanie.

5) ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA OPRAWĘ: U wiadomych osób nadal można finansowo wesprzeć oprawę sobotniego widowiska. Prosimy o poważne podejście do sprawy i dziękujemy za przekazane już fundusze.

6) FAN CLUBY I OSIEDLA: Mobilizacja trwa nie tylko w Andrychowie, ale i w okolicznych miejscowościach. Przedstawiciele FC mobilizujcie swoich ludzi do przyjścia na mecz! Mile widziane będą także pochody na miejsce zbiórki z andrychowskich osiedli. Lenartowicza, Metalowców, Włókniarzy, Miasto, Górnica i inne zakątki organizujcie swoich ludzi!

7) GOŚCIE: Na meczu spodziewanych jest kilkuset kibiców gości. Zasiądą oni z prawej strony trybuny krytej. Ich przyjazd jeszcze bardziej zmobilizuje nas do mocnego ryknięcia. POKAŻMY WSPÓLNIE, JAK SIĘ KIBICUJE W ANDRYCHOWIE!

8 ) MULTIMEDIA:
ZAPOWIEDŹ MUZYCZNA – http://w942.wrzuta.pl/audio/6Yrbu0Bczvv/ksb_hutnik
PLAKAT – http://www.ultrasbeskid.pl/beskidhutnik.jpg

ROZSYŁAĆ, SPAMOWAĆ NA GG I FB, ROZWIESZAĆ!!! ZOSTAŁO TYLKO KILKA DNI, NAGŁAŚNIAMY TO WIELKIE KIBICOWSKIE ŚWIĘTO!

9) KONTAKT: Wszelkie wątpliwości i pytania prosimy kierować osobiście do przedstawicieli UB’08.

TO MY NADAJEMY TEMU MIASTU BLASKU!

Czytaj więcej

Wesprzyj ultrasów przed meczem z Hutnikiem!

Ruszamy z przygotowaniami do meczu z Hutnikiem Nowa Huta, do którego pozostały już tylko trzy tygodnie! Trwa wielka zbiórka pieniędzy potrzebnych do przygotowania kolejnej fantastycznej oprawy. Ultrasi Beskidu gorąco zachęcają do finansowego wsparcia tego przedsięwzięcia.

Dzięki Waszej pomocy o Beskidzie już kilka razy było głośno w Polsce. Najświeższy przykład to oprawa na meczu z Unią Tarnów, która zajęła piąte i dziesiąte miejsce w kraju w klasyfikacji za maj i czerwiec! W pokonanym polu pozostawiliśmy nawet uznane ekstraklasowe ekipy, wzbudzając po raz kolejny szacunek w ultrasowskim świecie. Wtedy zebraliśmy kilka tysięcy złotych, wierzymy, że teraz będzie jeszcze lepiej!

Pieniądze można przekazywać wiadomym osobom.

Cofnijmy się trzy miesiące wstecz i zobaczmy, co działo się na Unii. 6 października o Beskidzie znów będzie głośno i liczymy, że jak największa grupa osób przyczyni się do rozsławiania naszego klubu. Warto pomagać!

fot. AKS Beskid

Z góry dzięki!
Grupa Ultras Beskid

Czytaj więcej

NIEZBĘDNIK KIBICA PRZED MECZEM Z UNIĄ

JESZCZE RAZ PRZYPOMINAMY NAJWAŻNIEJSZE RZECZY PRZED MECZEM Z UNIĄ TARNÓW. W PORÓWNANIU DO OSTATNIO PODAWANYCH INFORMACJI NASTĄPIŁA JEDNA ZMIANA – DOPING PROWADZONY BĘDZIE Z TRYBUNY ULTRAS (ODKRYTEJ).

1) CZAS I MIEJSCE: Mecz 30. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej z Unią Tarnów odbędzie się 6 czerwca o godzinie 18:00 przy ul. Kościuszki 1. Zawody jak na środek tygodnia o bardzo dobrej porze, dzień później święto Bożego Ciała, tak więc zasłanianie się jakimikolwiek innymi obowiązkami nie wchodzi w rachubę.

2) ZBIÓRKA: Kibice zbierają się na Placu Mickiewicza o 16:00. O 16:40 wspólnym pochodem udamy się na stadion. Obecność na zbiórce obowiązkowa.

3) MŁYN: Doping prowadzony będzie z trybuny ultras (odkrytej). KAŻDY OBOWIĄZKOWO POWINIEN BYĆ UBRANY W BIAŁĄ LUB CZERWONĄ KOSZULKĘ EWENTUALNIE PRZYJŚĆ Z SZALIKIEM BESKIDU. Wejście na sektor odbywać się będzie przez bramę główną.

4) BILETY: podczas wchodzenia na stadion należy nabyć bilet kibicowski w cenie 2 zł. Sprzedaż odbywać się będzie przy wchodzeniu na trybunę. OSOBY KTÓRE NIE BĘDĄ MIAŁY NA SOBIE BIAŁEJ LUB CZERWONEJ KOSZULKI LUB SZALIKA BESKIDU PŁACĄ 4 zł. Prosimy o uiszczanie wyliczonej kwoty, co usprawni wejście. Przypominamy o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości, bez którego służby bezpieczeństwa mogą nie wpuścić na spotkanie.

5) ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA OPRAWĘ: U wiadomych osób nadal można finansowo wesprzeć oprawę środowego widowiska. Prosimy o poważne podejście do sprawy i dziękujemy za przekazane już fundusze.

6) FAN CLUBY: Mobilizacja trwa nie tylko w Andrychowie, ale i w okolicznych miejscowościach. Przedstawiciele FC mobilizujcie swoich ludzi do przyjścia na mecz! Beskid najprężniejszym klubem regionu!

7) GOŚCIE: Na meczu spodziewanych jest kilkuset kibiców gości. Jeśli pamiętasz atmosferę meczu z Hutnikiem, to i teraz nie może zabraknąć Cię przy K1.

8 ) MULTIMEDIA:
ZAPOWIEDŹhttp://vimeo.com/42414181
PLAKAThttp://ultrasbeskid.pl/unia.jpg

ROZSYŁAĆ, SPAMOWAĆ NA GG I FB, ROZWIESZAĆ!!! ZOSTAŁO TYLKO KILKA DNI, NAGŁAŚNIAMY NAJCIEKAWSZE WYDARZENIE 2012 ROKU!

9) KONTAKT: Wszelkie wątpliwości i pytania prosimy kierować osobiście do przedstawicieli UB’08.

DO ZOBACZENIA W ŚRODĘ!
BESKID TO NASZ SPOSÓB ŻYCIA!

Czytaj więcej