Ważne! Info przed meczem Polska – Słowacja

Już we wtorek 7 czerwca o 17:00 odbędzie się pierwszy w historii Andrychowa mecz reprezentacji Polski. Naprzeciw kadry biało-czerwonych U-15 (rocznik 1996) staną ich rówieśnicy ze Słowacji. Podczas spotkania szykowanych jest wiele atrakcji. Kibicu, oto co musisz wiedzieć:

Już od jakiegoś czasu szykowana jest wieloelementowa oprawa widowiska, którą zajęła się grupa Ultras Beskid ’08. Na meczu nie zabraknie głośnego dopingu dla młodych „orłów”. Swoje delegacje zapowiada wiele szkół z Andrychowa.

Zbiórka kibiców zaplanowana została na 16:30. Spotykamy się na trybunie odkrytej. W razie gwałtownego załamania pogody przenosimy się pod dach. Każdy zabiera ze sobą obowiązkowo barwy Polski. Wstęp na wszystkie sektory jest oczywiście darmowy.

Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że przed pierwszym gwizdkiem sędziego odśpiewany zostanie hymn narodowy, a więc spóźnienia nie będą mile widziane.

Namawiajcie znajomych, rodzinę. Rozsyłajcie link do tego newsa komu się da. Stwórzmy wspólnie taką atmosferę, by na kolejny mecz reprezentacji nie czekać w nieskończoność.

Andrychów zawsze biało-czerwony!

UB’08

Zostaw wiadomość