Wielka zbiórka darów dla potrzebujących dzieciaków!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czas, który poświęcamy przede wszystkim rodzinie. Dla wielu z nas będą to radosne Święta, pełne radości i miłości w gronie najbliższych. Jednak nie dla wszystkich. Są tacy, którzy nie mają rodziny lub nie zawsze mogą przebywać z nią z różnych powodów.

Jakiś czas temu, rozmawiając w swoim gronie, postanowiliśmy zorganizować zbiórkę darów dla najmłodszych, aby choć trochę mogli zaznać tej świątecznej atmosfery. Jako że w gminie Andrychów mieszka wielu ludzi dobrej woli, chcemy, aby nasza akcja skupiła wokół siebie jak najwięcej firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Poniżej podajemy kilka informacji na temat zbiórki:

Dla kogo zbiórka?

Zbiórka organizowana jest z myślą o dzieciach z okolicznych placówek wychowawczych.

Co zbieramy?

Przede wszystkim artykuły szkolne: zeszyty, książki, długopisy itp, odzież nową lub używaną (w stanie bardzo dobrym), sprzęt sportowy.

Kto jest organizatorem?

Organizatorem są Kibice Klubu Sportowego Beskid Andrychów, przy pomocy Stowarzyszenia Nasza Gmina oraz Klubu100 przy AKS Beskid oraz Beskidzka Fundacja Rozwoju.

Jak dostarczyć dary?

Na kilka sposobów. Po pierwsze można je zanieść do Stowarzyszenia Nasza Gmina Andrychów, którego siedziba mieści się przy ulicy Krakowskiej 140, w biurowcu, na pierwszym piętrze. Można również wybrać się do oddziału Poczty Polskiej, na ul. Krakowskiej i przekazać dary do okienka lub Pana od Banku Pocztowego. Trzecią opcją jest skontaktowanie się z nami pod nr. telefonu: 889 223 287 (Damian) w celu ustalenia daty oraz godziny odbioru rzeczy, po które przyjedziemy.

Do kiedy trwa zbiórka?

Zbiórka trwa do dnia 31 Grudnia 2010 roku. Dary dostarczymy do placówek zaraz po nowym roku.

Ew. aktualności będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej www.ultrasbeskid.pl

W najbliższym czasie pojawią się na mieście plakaty, założone zostanie konto na facebooku oraz będziemy dopisywać, kto przyłączył się do naszej akcji.

Z Pozdrowieniami

Kibice KS Beskid Andrychów

One comment to Wielka zbiórka darów dla potrzebujących dzieciaków!

  • Afrodyta  Odpisz:

    fajny temat – dzieki!

Zostaw wiadomość