Podsumowanie zbiórki darów

Kibice klubu sportowego Beskid Andrychów chcieli serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom oraz firmom, które pomogły nam podczas pierwszej WIELKIEJ ZBIÓRKI DARÓW!

Nasza zbiórka darów dla potrzebujących dobiegła końca a jej wynik to dla nas sukces! Na wstępie trzeba zaznaczyć, iż jest to pierwsza nasza taka inicjatywa, dzięki której my, młodzi ludzie możemy się wykazać i zrobić coś dobrego dla potrzebujących dzieci oraz rodzin.

Dzięki Wam możemy obdarować najpotrzebniejszymi rzeczami wiele osób z naszej gminy i nie tylko. Łącznie udało nam się uzbierać 2604 szt. różnego rodzaju napojów, słodyczy, żywności, artykułów chemicznych, artykułów szkolnych oraz 169 kg odzieży, zabawek i pluszaków.

Nie byłoby takiego wyniku gdyby nie ludzie, którzy pomogli nam na początku akcji.
Ogromne podziękowania dla Firmy Pawbol oraz Drukani Drukpress, którzy przystali na naszą prośbę i pomogli wydrukować plakaty reklamujące całą akcję.

Wielkie podziękowania składamy także właścicielowi supermarketu Intermarche, panu Bogdanowi Olszewskiemu oraz Pani prezes Małgorzacie Kubickiej za pozwolenie na zbiórkę w ich hipermarkecie oraz pomoc przy niej. Dziękujemy także sklepom i ich właścicielom w których można było postawić pudła bez wolontariuszy. Panu Andrzejowi Góral – sklepy w Roczynach oraz Sułkowicach, Justyna i Marian Matejko „Sklep pod górami” w Roczynach, Tadeusz i Czesława Błasiak – sklep w Roczynach na ul. Zarzecznej, Edycie Gondko oraz Stanisławowi Gondko ze sklepów „Madzia” w Zagórniku a także panu Romanowi Maciejczyk ze sklepu „Pafis” na osiedlu.

Podczas całej akcji, znalazły się również firmy, które obdarowały nas wspaniałymi darami. Dziękujemy firmie Oliwy Carmen Polska , firmie PPUH Axpal – panu Łukaszowi Kapeli, ZPH Mizera – pani Aldonie Mizera, firmie „Monika”, pani Teresie Deda oraz Ksero-grafix -panu Pawłowi Buldończyk.

Szczególne podziękowania należą się również Stowarzyszeniu Nasza Gmina Andrychów, która pomogła Nam w nakręceniu całej tej zbiórki, firmie Zink Serwis, która bardzo Nam pomogła na wszystkie tylko możliwe sposoby!

Dziękujemy Beskidzkiej Fundacji Rozwoju (Panu Wojtkowi Zaborowskiemu) za załatwienie wszelkiego rodzaju dokumentacji i pozwoleń. Duże podziękowania należą się zarządcy biurowica przy ul. Krakowskiej, pani Stuglik Jolancie, za udostępnienie pomieszczenia, w którym mogliśmy przechowywać dary, ale największe podziękowania należą się Wam, mieszkańcom naszej Gminy Andrychów! Bez Was, moglibyśmy zapomnieć o tak świetnym wyniku! Mamy ogromną nadzieję, że z roku na rok będzie Nas coraz więcej i Nasza gmina zacznie kwitnąć na całego!

Poniżej szczegółowa lista zebranych darów:

NAPOJE, DESERKI: (103 szt.)
Mleko UTH – 6 szt.
Deserki dla niemowląt – 30 szt.
Soczki dla dzieci bobofrut – 15 szt.
Soczki w butelce – 17 szt.
Soki w kartonie – 35 szt.

SŁODYCZE: (1131 szt.)
Batony – 132 szt.
Czekolady – 191 szt.
Herbatniki/wafle – 58 op.
Cukierki/żelki/lizaki – 52 op.
Pomadki – 9 op.
Delicje – 16 op.
Mikołaje z czekolady – 17 szt.
Paluszki – 308op
Chrupki kukurydziane – 160 op.
Prażonki – 180 op.
Chipsy – 8 op.

ŻYWNOŚĆ KRÓTKIEJ DATY PRZYDATNOŚCI: (11 szt.)
Chleb – 2 szt.
Owoce cytrusowe – 5kg
Masło – 2 szt.
Ser w plasterkach – 2 op.

ŻYWNOŚĆ: (341 szt.)
Kaszki dla dzieci – 82 szt.
Płatki śniadaniowe – 14 op.
Makarony – 48 szt.
Ryż biały – 28 op.
Budyń/kisiel/itp. – 10 szt.
Konserwy – 45 szt.
Kakao – 16 op.
Oleje/oliwy – 16 szt.
Herbaty – 14 op.
Kawa – 1 op.
Dżem – 4 szt.
Majonez – 1 szt.
Fasolki w słoiku – 1 szt.
Sok malinowy – 1 szt.
Kostki rosołowe – 2 szt.
Zupki błyskawiczne – 2 szt.
Nutella – 2 szt.
Cukier – 28 kg
Mąka – 18 kg
Kasza manna – 8 kg

ARTYKUŁY CHEMICZNE: (436 szt.)
Mydła – 128 szt.
Pasy do zębów – 45 szt.
Chusteczki nawilżające – 17 szt.
Kremy pielęgnacyjne – 6 szt.
Szczoteczki do zębów – 3 szt.
Szampony – 26 szt.
Patyczki higieniczne – 2 op.
Płyny – 5 szt.
Proszki do prania – 12 szt.
Pieluchy – 170 szt./7op.
Chusteczki higieniczne – 10 szt.
Gąbki do czyszczenia – 12 szt.

ARTYKUŁY SZKOLNE: (582 szt.)
Ołówki – 43 szt.
Pędzle – 6 szt.
Strugawka – 2 szt.
Cyrkiel – 2 szt.
Farby akwarelowe – 4 szt.
Plastelina – 5 op.
Kredki świecowe – 17 op.
Długopisy – 87 szt.
Ekierki – 11 szt.
Kredki ołówkowe – 64 op.
Flamastry – 44 op.
Zeszyty – 174 szt.
Plan lekcji/tabliczki mnożenia – 10 szt.
Podręczniki szkolne – 37 szt.
Książeczki dla dzieci – 23 szt.
Książki – 20 szt.
Nożyczki – 1 op.
Teczki – 3 szt.
Blok rys/tech – 16 szt.
Papier kolorowy – 10 szt.
Piórnik – 2 szt.
Gumki do mazania – 1 szt.

ODZIEŻ: 131 KG
ZABAWKI: 25 KG
PLUSZAKI: 13 KG

RAZEM – 2604 szt., 169 kg

Jeszcze raz, wielkie dzięki!

4 comments to Podsumowanie zbiórki darów

 • m  Odpisz:

  dobra robota, gratulacje;d

 • register llc  Odpisz:

  My cousin recommended this blog and she was totally right keep up the fantastic work!

 • Tomasz Żak  Odpisz:

  Jestem z Was dumny!
  trzymam kciuki i wiem, że stać Was na jeszcze więcej,
  jestem z Wami i deklaruję pomoc.
  Wasz Burmistrz.

 • magda  Odpisz:

  Trzymam kciuki za powodzenie kolejnych akcji, wierze, że ta akcja to początek zdania albo i całego opowiadania ;)

Zostaw wiadomość