Kibicowskie kalendarze na 2012 rok

Produkcja gadżetów Beskidu nie ustaje. Kolejną cenną rzeczą z herbem naszego ukochanego klubu są kibicowskie kalendarze na 2012 rok.

Lakierowany kalendarz ze złotymi listwami ma wymiary 46x62cm (identyczne jak ubiegłoroczny). W tle widać zdjęcia z efektownych opraw przygotowanych w 2011 roku. Cena jednej sztuki to 10 zł. Zapisy u wiadomych osób. Odbiór tuż po świętach, ale jeszcze przed Sylwestrem. Nakład to jedynie 100 sztuk, więc nie zwlekaj z zakupem.

Przypominamy, że zysk ze sprzedaży kalendarzy, a także innych poprzednich gadżetów w całości przeznaczony jest na działalność kibicowską w nadchodzącym roku. Nie przejdź wobec tego obojętnie! Upiększ swój pokój, biuro, a jednocześnie wspomóż przygotowania m.in. do meczu z Unią Tarnów, na którym cała Polska znów o nas usłyszy!

Wszystkie smycze znalazły już nabywców. Została już tylko reszta vlepek po promocyjnej cenie 5 zł za komplet. Wielkim zainteresowaniem cieszą się także czapki. Choć jeszcze nawet nie są do odbioru, to sprzedały się wszystkie czarne. Białych i pasiaków zostało już tylko po kilka sztuk. Niezdecydowanym radzimy więc pośpiech. :)

Ale to jeszcze nie koniec! Już wkrótce w sprzedaży będą kolejne gadżety Beskidu. Śledź więc ultrasbeskid.pl, by być na bieżąco i niczego nie przegapić.

Zostaw wiadomość