NIEZBĘDNIK KIBICA PRZED MECZEM Z UNIĄ

JESZCZE RAZ PRZYPOMINAMY NAJWAŻNIEJSZE RZECZY PRZED MECZEM Z UNIĄ TARNÓW. W PORÓWNANIU DO OSTATNIO PODAWANYCH INFORMACJI NASTĄPIŁA JEDNA ZMIANA – DOPING PROWADZONY BĘDZIE Z TRYBUNY ULTRAS (ODKRYTEJ).

1) CZAS I MIEJSCE: Mecz 30. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej z Unią Tarnów odbędzie się 6 czerwca o godzinie 18:00 przy ul. Kościuszki 1. Zawody jak na środek tygodnia o bardzo dobrej porze, dzień później święto Bożego Ciała, tak więc zasłanianie się jakimikolwiek innymi obowiązkami nie wchodzi w rachubę.

2) ZBIÓRKA: Kibice zbierają się na Placu Mickiewicza o 16:00. O 16:40 wspólnym pochodem udamy się na stadion. Obecność na zbiórce obowiązkowa.

3) MŁYN: Doping prowadzony będzie z trybuny ultras (odkrytej). KAŻDY OBOWIĄZKOWO POWINIEN BYĆ UBRANY W BIAŁĄ LUB CZERWONĄ KOSZULKĘ EWENTUALNIE PRZYJŚĆ Z SZALIKIEM BESKIDU. Wejście na sektor odbywać się będzie przez bramę główną.

4) BILETY: podczas wchodzenia na stadion należy nabyć bilet kibicowski w cenie 2 zł. Sprzedaż odbywać się będzie przy wchodzeniu na trybunę. OSOBY KTÓRE NIE BĘDĄ MIAŁY NA SOBIE BIAŁEJ LUB CZERWONEJ KOSZULKI LUB SZALIKA BESKIDU PŁACĄ 4 zł. Prosimy o uiszczanie wyliczonej kwoty, co usprawni wejście. Przypominamy o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości, bez którego służby bezpieczeństwa mogą nie wpuścić na spotkanie.

5) ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA OPRAWĘ: U wiadomych osób nadal można finansowo wesprzeć oprawę środowego widowiska. Prosimy o poważne podejście do sprawy i dziękujemy za przekazane już fundusze.

6) FAN CLUBY: Mobilizacja trwa nie tylko w Andrychowie, ale i w okolicznych miejscowościach. Przedstawiciele FC mobilizujcie swoich ludzi do przyjścia na mecz! Beskid najprężniejszym klubem regionu!

7) GOŚCIE: Na meczu spodziewanych jest kilkuset kibiców gości. Jeśli pamiętasz atmosferę meczu z Hutnikiem, to i teraz nie może zabraknąć Cię przy K1.

8 ) MULTIMEDIA:
ZAPOWIEDŹhttp://vimeo.com/42414181
PLAKAThttp://ultrasbeskid.pl/unia.jpg

ROZSYŁAĆ, SPAMOWAĆ NA GG I FB, ROZWIESZAĆ!!! ZOSTAŁO TYLKO KILKA DNI, NAGŁAŚNIAMY NAJCIEKAWSZE WYDARZENIE 2012 ROKU!

9) KONTAKT: Wszelkie wątpliwości i pytania prosimy kierować osobiście do przedstawicieli UB’08.

DO ZOBACZENIA W ŚRODĘ!
BESKID TO NASZ SPOSÓB ŻYCIA!

Zostaw wiadomość