Beskid 2-2 Młoda Korona

Remisem 2-2 (1-0) zakończył się dzisiejszy sparing Beskidu z Koroną Kielce występującą w Młodej Ekstraklasie. Bramki dla andrychowian strzelali Mirosław Kmieć i Dariusz Chowaniec.

Pierwszego gola w meczu strzelił z rzutu wolnego trener Mirosław Kmieć. W drugiej połowie błąd w bramce popełnił Kamil Syty i rywale wyrównali. Beskid ponownie objął prowadzenie za sprawą Dariusza Chowańca, który po indywidualnej akcji pokonał kieleckiego bramkarza. Dużą zasługę przy tym golu miała reszta zespołu, wymuszając pressingiem stratę piłki przez przeciwnika. Korona doprowadziła jednak do wyrównania na dziesięć minut przed końcem sparingu, skutecznie finalizując kontrę.

11 lutego 2011, 11:00 – Rybnik
Beskid Andrychów 2-2 Korona Kielce (ME)
Łukasz Piotrowski 48, Mateusz Janiec 82 – Mirosław Kmieć 19, Dariusz Chowaniec 60

Beskid: (I połowa) Paweł Góra – Tomasz Kaczmarczyk, Paweł Zalewski, Paweł Zając, Mateusz Kruk – Przemysław Knapik, Mirosław Kmieć, Jarosław Cecuga, Dariusz Chowaniec – Eryk Kozioł, Dariusz Fryś. (II połowa) Kamil Syty (65 Michał Kurzyniec) – Szymon Nowicki, Michał Kliber, Dawid Panek, Tomasz Kaczmarczyk (65 Mateusz Kruk) – Dawid Rzeszutko, Rafał Strojek, Jarosław Cecuga (65 Mirosław Kmieć), Dariusz Chowaniec – Dariusz Fryś (65 Przemysław Knapik), Eryk Kozioł.

Korona: Wojciech Miśkiewicz – Mateusz Grund, Hubert Świder, Jakub Żubrowski, Bartosz Papka – Adrian Danek, Bartłomiej Michalski, Maciej Stróżak, Andrzej Paprocki – Łukasz Piotrowski, Paweł Samek. Grali także: Bartosz Białogoński, Mateusz Janiec, Dominik Lenart, Jakub Bednarski.

Już jutro o 9:00 Beskid zagra kolejny sparing. Rywalem będzie dobry znajomy z ligi – Przebój Wolbrom.

źródło: własne / Korona Kielce