NIEZBĘDNIK KIBICA PRZED MECZEM Z HUTNIKIEM

Przygotowania do meczu Beskidu z Hutnikiem Nowa Huta wkraczają w ostateczną fazę. Oto kilka rzeczy, które powinni wiedzieć wszyscy wybierający się na mecz. Mówcie o tym spotkaniu w szkole i pracy, gwarantujemy wspomnienia na lata!

1) CZAS I MIEJSCE: Mecz 10. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej z Hutnikiem Nowa Huta odbędzie się 6 października o godzinie 15:00 przy ul. Kościuszki 1. Sobotni termin z pewnością sprzyja wszystkim andrychowskim fanom w uczestniczeniu w tym wydarzeniu.

2) ZBIÓRKA: Kibice zbierają się na Placu Mickiewicza o 13:00. O 13:40 wspólnym pochodem udamy się na stadion. Obecność na zbiórce obowiązkowa.

3) MŁYN: Doping prowadzony będzie z trybuny odkrytej. KAŻDY OBOWIĄZKOWO POWINIEN BYĆ UBRANY W BIAŁĄ LUB CZERWONĄ KOSZULKĘ EWENTUALNIE PRZYJŚĆ Z SZALIKIEM BESKIDU. Wejście na sektor odbywać się będzie przez bramkę przy kasie.

4) BILETY: wejściówki w cenie 5 lub 10 zł należy nabyć w kasie. Młodzież szkolna i studenci, którym przysługuje tańsza wejściówka, proszeni o zabranie legitymacji. Przypominamy także o wzięciu ze sobą dowodu tożsamości, bez którego służby bezpieczeństwa mogą nie wpuścić na spotkanie.

5) ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA OPRAWĘ: U wiadomych osób nadal można finansowo wesprzeć oprawę sobotniego widowiska. Prosimy o poważne podejście do sprawy i dziękujemy za przekazane już fundusze.

6) FAN CLUBY I OSIEDLA: Mobilizacja trwa nie tylko w Andrychowie, ale i w okolicznych miejscowościach. Przedstawiciele FC mobilizujcie swoich ludzi do przyjścia na mecz! Mile widziane będą także pochody na miejsce zbiórki z andrychowskich osiedli. Lenartowicza, Metalowców, Włókniarzy, Miasto, Górnica i inne zakątki organizujcie swoich ludzi!

7) GOŚCIE: Na meczu spodziewanych jest kilkuset kibiców gości. Zasiądą oni z prawej strony trybuny krytej. Ich przyjazd jeszcze bardziej zmobilizuje nas do mocnego ryknięcia. POKAŻMY WSPÓLNIE, JAK SIĘ KIBICUJE W ANDRYCHOWIE!

8 ) MULTIMEDIA:
ZAPOWIEDŹ MUZYCZNA – http://w942.wrzuta.pl/audio/6Yrbu0Bczvv/ksb_hutnik
PLAKAT – http://www.ultrasbeskid.pl/beskidhutnik.jpg

ROZSYŁAĆ, SPAMOWAĆ NA GG I FB, ROZWIESZAĆ!!! ZOSTAŁO TYLKO KILKA DNI, NAGŁAŚNIAMY TO WIELKIE KIBICOWSKIE ŚWIĘTO!

9) KONTAKT: Wszelkie wątpliwości i pytania prosimy kierować osobiście do przedstawicieli UB’08.

TO MY NADAJEMY TEMU MIASTU BLASKU!

Zostaw wiadomość