Hutnik 0-2 Beskid

Kolejny dobry wynik osiągnęli w sparingu zawodnicy Beskidu. Dzisiaj w Krakowie pokonali 2-0 (0-0) dziewiątą drużynę czwartej ligi małopolskiej Hutnika Kraków. Gole strzelali Jarosław Cecuga i Dariusz Fryś.

27 lutego 2011, 11:00 – Kraków (boczne boisko Hutnika)
Hutnik Kraków 0-2 Beskid Andrychów
Jarosław Cecuga 64, Dariusz Fryś 66

Hutnik: Krystian Stępniowski (46 Robert Niedźwiedź) – Mateusz Nosek, Mariusz Bienias, Adrian Kukla, Daniel Zimny – Mateusz Gamrot, Tomasz Kozak, Daniel Cyganek, Damian Buras – Mateusz Stanek, Kamil Białkowski.

Beskid: Paweł Góra (70 Kamil Syty) – Szymon Nowicki (46 Mateusz Kruk), Paweł Zalewski (70 Paweł Zając), Dawid Panek (70 Artur Czarnik), Tomasz Kaczmarczyk – Przemysław Knapik (46 Dawid Rzeszutko), Mateusz Kruk (46 Rafał Strojek), Mirosław Kmieć (46 Jarosław Cecuga), Dariusz Chowaniec – Dariusz Fryś, Eryk Kozioł.

W 60. minucie Damian Buras (Hutnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Góra obronił).

Pierwsza bramka dla Beskidu padła po strzale Jarosława Cecugi, który celnie przymierzył z kilkunastu metrów w dalszy róg bramki Hutnika. Wynik podwyższył Dariusz Fryś, z trzech metrów wykorzystując zamieszanie pod bramką rywala. Trener Mirosław Kmieć bardzo pochlebnie wypowiadał się po meczu o umiejętnościach nowohucian, którzy w większości są jeszcze w wieku juniora. Gospodarze mogli nawet wyjść na prowadzenie, ale w 60. minucie rzut karny wykonywany przez Damiana Burasa obronił Paweł Góra.

Kolejny sparing andrychowianie zagrają w sobotę z Młodym Górnikiem Zabrze.