W SOBOTĘ PRZYJEŻDŻA UNIA. MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

JUŻ ZA TRZY DNI DO ANDRYCHOWA NA MECZ LIGOWY Z BESKIDEM PRZYJEŻDŻA UNIA TARNÓW. SPOTKANIA Z TYM RYWALEM ZAWSZE WYWOŁYWAŁY SPORĄ MOBILIZACJĘ WŚRÓD ANDRYCHOWSKICH KIBOLI. I TYM RAZEM NIE MOŻE BYĆ INACZEJ! PONIŻEJ ZEBRALIŚMY NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT NADCHODZĄCEGO WYDARZENIA. WIDZIMY SIĘ NA K1!

1) CZAS I MIEJSCE: Mecz 11. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej z Unią Tarnów odbędzie się w sobotę 5 października o godzinie 15:00 przy ul. Kościuszki 1. Przypominamy, że żadne wymówki spowodowane pracą czy innymi obowiązkami nie wchodzą w grę. Było dość czasu, by załatwić sobie wolne popołudnie. Kto nie z nami, ten przeciwko nam!

2) ZBIÓRKA: Kibice zbierają się pod stadionem o 14:00. Obecność na zbiórce obowiązkowa. prosimy się nie spóźniać.

3) MŁYN: Doping prowadzony będzie z trybuny ultras (odkrytej). KAŻDY OBOWIĄZKOWO POWINIEN BYĆ UBRANY W BIAŁĄ LUB CZERWONĄ KOSZULKĘ/BLUZĘ EWENTUALNIE PRZYJŚĆ Z SZALIKIEM BESKIDU. Jeśli komuś będzie zimno, proponujemy ubranie koszulki na kurtkę. Wejście na sektor odbywać się będzie przez bramę główną.

4) BILETY: Trwa przedsprzedaż biletów do młyna. Ich cena wynosi 5 zł. Śledząc naszego fejsbuka, można dowiedzieć się o możliwościach kupna. Wejściówki w ostateczności będzie można nabyć tuż przed meczem, ale nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę! Przypominamy o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości, bez którego służby bezpieczeństwa mogą nie wpuścić na spotkanie.

5) ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA GOŚCINĘ PRZYJACIÓŁ: Na meczu wesprą nas kibole z zaprzyjaźnionych klubów. Trwa zbiórka pieniędzy na ich godne ugoszczenie. Nie żałujcie grosza na ziomków!

6) FAN CLUBY: Mobilizacja trwa nie tylko w Andrychowie, ale i w okolicznych miejscowościach. Przedstawiciele FC mobilizujcie swoich ludzi do przyjścia na mecz! Beskid najprężniejszym klubem regionu!

7) GOŚCIE: Na meczu spodziewana jest liczna grupa gości z Tarnowa wspierana przez Wisłę Kraków z okolicznych miejscowości. Walka na doping trwać będzie w najlepsze

8 ) MULTIMEDIA:
PLAKAT – https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1240292_665246293493576_243570769_n.jpg

ROZSYŁAĆ, SPAMOWAĆ NA GG I FB, ROZWIESZAĆ!!! ZOSTAŁO TYLKO KILKA DNI, NAGŁAŚNIAMY TO WYDARZENIE!

9) KONTAKT: Wszelkie wątpliwości i pytania prosimy kierować osobiście do przedstawicieli UB’08.Zostaw wiadomość