Już w niedzielę Hutnik. WAŻNE INFO!

Tylko kilka dni zostało do bardzo ciekawie zapowiadającego się wyjazdu na mecz z Hutnikiem Nowa Huta. Od niedawna trwają zapisy wśród kiboli Beskidu i możemy zdradzić, że na razie idą bardzo dobrze. Nie znaczy to jednak, że popadamy w samozachwyt, bo jeszcze wielu osób z Andrychowa brakuje na wyjazdowej liście. DLATEGO WZMOŻONA MOBILIZACJA NADAL TRWA!

Przypominamy o specjalnej promocji wprowadzonej na niedzielny mecz. Osoby, które jeszcze nigdy nie miały okazji uczestniczyć w wyjeździe Beskidu, mają zapewniony darmowy transport, płacą tylko za bilet na mecz! Druga taka okazja uczestniczenia w wielkim piłkarskim święcie może się już nie powtórzyć!

JEŚLI KAŻDY Z JUŻ ZAPISANYCH WEŹMIE SOBIE POWYŻSZE SŁOWA DO SERCA I ZAPROSI JEDNEGO TAKIEGO ZNAJOMEGO, TO EFEKT MOŻE BYĆ POWALAJĄCY! GWARANTUJEMY, ŻE TO SPOTKANIE BĘDZIE KOLEJNYM, KTÓRE NA DŁUGO ZAPAMIĘTACIE. JEST BESKID, JEST ZABAWA!

Zapisy i wpłaty 20 zł na autokar i bilety prowadzone są codziennie. Apelujemy o nie zwlekanie z tym na ostatnią chwilę. Przedpłaty ułatwią wszystkim życie i pozwolą na lepszą organizację naszej wyprawy. Szczegóły zapisów (godziny, miejsca) znają wszyscy stali bywalcy naszych meczów. Jeśli do nich nie należysz z chęcią odpowiemy na wiadomości wysłane na nasz profil na FB.

Szczegółowe informacje na temat zbiórki przedmeczowej i organizacji samego wyjazdu zostaną podane za kilka dni.

TA NIEDZIELA MUSI NALEŻEĆ DO BESKIDU

Zostaw wiadomość