66. rocznica śmierci Witolda Pileckiego

25 maja w Andrychowie zorganizowaliśmy skromne spotkanie pod muralem poświęconym Żołnierzom Wyklętym z okazji 66. rocznicy zamordowania przez komunistów rotmistrza Witolda Pileckiego. Zebrało się nas ponad 60 osób – głównie środowisko kibicowskie, lecz nie zabrakło też Młodzieży Wszechpolskiej z Andrychowa oraz kilku grupek „zwykłych” ludzi, rodzin z dziećmi – to cieszy nas najbardziej.

Po odśpiewaniu czterech zwrotek Mazurka Dąbrowskiego, odpalamy znicze i składamy je przy wcześniej przygotowanym portrecie pułkownika Pileckiego. Okrzyków hołdujących bohaterów oraz hańbiących ich oprawców również nie zabrakło. Na koniec prezentujemy transparent „WSZYSTKICH NAS NIE ZAMKNIECIE” oraz przekreślony sierp i młot w geście solidarności z wrocławskimi narodowcami, których niedawno sąd skazał na bardzo wysokie grzywny pieniężne oraz kary aresztu za zakłócenie wykładu komunistycznego zbrodniarza Zygmunta Baumana. Hańba! Jako wniosek nasuwa się tylko jedno stwierdzenie – na pewno nie za taką „wolną” Polskę Żołnierze Niezłomni oddali życie… 

PS nie przesadzajcie dziś z opijaniem śmierci moskiewskiego pachołka Jaruzela, bo jutro trzeba mieć siły w walce o Wolną Polskę! 

LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM!

Zostaw wiadomość