Jesteś kibicem?

Kibice Beskidu wystosowali apel przed ostatnimi meczami w rundzie. Rzecz odnosi się najbardziej do czwartkowego spotkania z Unią Tarnów.

Kibice, sympatycy! Apel ten kierujemy do wszystkich, którym leży na sercu dobro naszego klubu.

Sytuacja w naszym klubie wydaje się być z dnia na dzień coraz cięższa. Przed piłkarzami jeszcze 3 spotkania, w Wolbromiu z tamtejszym Przebojem, w Andrychowie z Unią Tarnów, oraz w Starachowicach z Juventą.

Do Wolbromia wybiera się liczna grupa kibiców Beskidu, tak więc o doping na tym spotkaniu nie trzeba się obawiać.

W czwartek 11 listopada o godzinie 12:00 podejmiemy na własnym boisku drużynę Unii Tarnów. Kibicowsko jest to najatrakcyjniejsze spotkanie tej rundy! My, kibice Beskidu zwracamy się do wszystkich sympatyków naszego klubu o pomoc w organizacji tego widowiska, do którego zostało tylko 6 dni. 3 tygodnie temu decyzją ustępującego wtedy prezesa Fryderyka Walaszka na wniosek policji mecz miał odbyć się bez kibiców gości. Mundurowym nie w smak było rozegranie meczu podwyższonego ryzyka w dniu, w którym świętujemy rocznicę niepodległości i wymusili na działaczach, aby kibiców z Tarnowa nie wpuszczać. Sytuacja była patowa na tyle, że po rezygnacji ww. Prezesa nie miał tak na prawdę kto tą sprawą się zająć i sytuacja wyjaśniła się tak na prawdę dopiero dziś.

Wypada tu wspomnieć jeszcze o jednej sprawie. Otóż dochodzi już do tego, że oficjele andrychowskiej komendy starają się zastraszyć obecne władze Beskidu, aby mecz rozegrany został w ogóle bez kibiców! Argumentują to tym, że kibice z Tarnowa planują „odwet za ubiegłotygodniowy mecz w Libiążu”. Z politowaniem przyjmujemy te wszystkie informacje, gdyż trzeba powiedzieć, że owy mecz przebiegał w bardzo spokojnej atmosferze i zarówno jedni, jak i drudzy kibice zachowywali się niemal wzorowo. Nie wiemy zatem jaki tak na prawdę cel postawili sobie „stróże prawa”, jednak działają ewidentnie na szkodę klubu.

Z tego miejsca składamy podziękowania dla osób z zarządu i nie tylko, które przyczyniły się do tego, że spotkanie z Unią Tarnów zostanie rozegrane w sposób normalny, z udziałem kibiców Beskidu, jak i Unii. W myśl hasła PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW mamy nadzieję, że razem stworzymy wspaniałe widowisko na trybunach, w spokojnej atmosferze.

Apelujemy do wszystkich andrychowskich kibiców o to, aby przyszli na ten mecz, aby trybuny znów świeciły blaskiem, jak to miało miejsce jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Dla wszystkich, którzy chcą dopingować z nami Beskid przygotowalismy niespodziankę – bilety po 1 zł. Będą one rozprowadzane wśród kibiców od jutrzejszego wyjazdu do Wolbromia i obowiązywać będą tylko na trybunę ULTRAS. Mamy nadzieję, że kilkaset tych biletów rozejdzie się w oka mgnieniu i nasza trybuna zapełni się co do ostatniego miejsca.
Pamiętajcie, że czwartek 11 listopada jest dniem ustawowo wolnym od szkoły i pracy! Weźcie barwy i przyjdźcie tego dnia na zbiórkę o godzinie 11:00 pod stadion, abyśmy razem udowodnili, że Beskid ma kibiców, którzy potrafią się zorganizować.

Zarządzamy także dobrowolną zbiórkę pieniędzy, abyśmy mogli zaprezentować oprawę godną andrychowskich Ultras, nie skąpcie kilku złotych, my na pewno odwdzięczymy się miłą dla oka prezentacją.
TAK WIĘC WSZYSCY – MOBILIZACJA!

Zostaw wiadomość