Informacje kibicowskie przed Hutnikiem!!!

Przygotowania do spotkania Beskidu z Hutnikiem Nowa Huta wkraczają w ostateczną fazę. Oto kilka rzeczy, które powinni wiedzieć wszyscy wybierający się na mecz. Mówcie o tym spotkaniu w szkole i pracy, gwarantujemy wspomnienia na kolejne 95 lat istnienia naszego klubu!

1) CZAS I MIEJSCE: Mecz 15. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej z Hutnikiem Nowa Huta odbędzie się 15 listopada o 13:00 na stadionie przy ul. Kościuszki 1.

2) ZBIÓRKA: Kibice zbierają się na Placu Mickiewicza o 11:00. Później wspólnym pochodem udamy się na stadion. Obecność na zbiórce obowiązkowa.

3) MŁYN: Doping prowadzony będzie z trybuny odkrytej. KAŻDY OBOWIĄZKOWO POWINIEN BYĆ UBRANY W BIAŁE LUB CZERWONE BARWY NASZEGO KLUBU. NIE ZAPOMINAJCIE O SZALIKACH BESKIDU! Wejście na sektor odbywać się będzie przez bramkę przy kasie.

4) BILETY: Wejściówki do młyna w cenie 5 zł należy nabyć w przedsprzedaży u przedstawicieli UB’ 08. Sprzedaż idzie na razie bardzo sprawnie, dlatego nie radzimy zwlekać! Mecz organizowany jest jako impreza niemasowa, więc na stadion może wejść tylko 999 osób. Jeśli nie wiesz jak kupić bilet, napisz prywatną wiadomość na nasz profil na FB pod tym adresem KLIK. Przypominamy także o wzięciu ze sobą na mecz dowodu tożsamości lub w przypadku nieletnich legitymacji, bez którego służby bezpieczeństwa mogą nie wpuścić na spotkanie. WAŻNE: Na trybunę ultras kierowani będą wyłącznie kibice z biletami zakupionymi u nas. Pozostali fani, którzy kupią standardowe wejściówki w kasie kierowani będą w kierunku trybuny krytej.

5) DOPING: Szykuje się rekord frekwencji w młynie! Przypominamy, że każda osoba z biletem na trybunę ultras ma w czasie meczu znajdować się tylko i wyłącznie na niej. Nie stać z tyłu ani  z boku. Dla wszystkich znajdzie się miejsce. Od każdego oczekujemy 195% zaangażowania w doping i mobilizowania ludzi stojących obok, którzy nie dają z siebie wszystkiego. Polecania odnośnie dopingu wydają wyłącznie osoby stojące na samym dole trybuny. Piłkarze Beskidu potrzebują naszego maksymalnego wsparcia. Musi być nas słychać w promieniu paru kilometrów!

6) ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA OPRAWĘ: U wiadomych osób nadal można finansowo wesprzeć oprawę sobotniego widowiska. Prosimy o poważne podejście do sprawy i dziękujemy za przekazane już fundusze. Podczas meczu po trybunie krążyć będzie także puszka. Apelujemy o przygotowanie paru złotych, by choć w tak symboliczny sposób dołożyć swoją cegiełkę do przygotowań związanych z wieloma poniesionymi wydatkami na promocję i przygotowanie się do 95-lecia Beskidu.

7) GADŻETY: Przed meczem i w jego przerwie sprzedawane będą beskidowe gadżety – czapki oraz nerki-saszetki. Zniżkowa cena w obu wypadkach wynosi 20 zł.

8) FAN CLUBY I OSIEDLA: Mobilizacja trwa nie tylko w Andrychowie, ale i w okolicznych miejscowościach. Przedstawiciele FC mobilizujcie swoich ludzi do przyjścia na mecz! Mile widziane będą także pochody na miejsce zbiórki z andrychowskich osiedli. Lenartowicza, Metalowców, Włókniarzy, Miasto, Górnica i inne zakątki organizujcie swoich ludzi!

9) GOŚCIE: Na meczu spodziewana jest liczna grupa gości. Zasiądą oni z prawej strony trybuny krytej. Ich przyjazd jeszcze bardziej zmobilizuje nas do mocnego ryknięcia. POKAŻMY WSPÓLNIE, JAK SIĘ KIBICUJE W ANDRYCHOWIE!

10) MULTIMEDIA:
ZAPOWIEDŹ FILMOWA – https://www.youtube.com/watch?v=FcPcgCmYt88
PLAKAT – http://oi60.tinypic.com/13ztvrn.jpg

ROZSYŁAĆ, SPAMOWAĆ NA GG I FB, ROZWIESZAĆ!!! ZOSTAŁO TYLKO KILKA DNI, NAGŁAŚNIAMY TO WIELKIE KIBICOWSKIE ŚWIĘTO!

11) KONTAKT: Wszelkie wątpliwości i pytania prosimy kierować osobiście do przedstawicieli UB’08 lub poprzez wiadomość na podany wyżej adres FB.

SOBOTNI MECZ NA 95-LECIE JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY W ŻYCIU. LICZYMY, ŻE NIE TYLKO PIŁKARZE WALCZYĆ BĘDĄ DO UTRATY TCHU, ALE KAŻDY PRAWDZIWY BESKIDOWIEC ZNAJDUJĄCY SIĘ TEGO DNIA NA STADIONIE. OD KILKU TYGODNI ZARYWAMY NOCE, PRACUJĄC W POCIE CZOŁA, BY ORGANIZACJA STAŁA NA WYSOKIM POZIOMIE. OSOBY MNIEJ ZAANGAŻOWANE W PRZYGOTOWANIA PROSIMY TYLKO O JEDNO – ZDZIERANIA GARDŁA OD 1. DO 90. MINUTY. TYLKO RAZEM JESTEŚMY W STANIE DOKONAĆ RZECZY WIELKICH. SŁAWIĄCYCH W CAŁEJ POLSCE NASZ UKOCHANY KLUB.

 

.::. KS BESKID ANDRYCHÓW .::.

Zostaw wiadomość