Gwoli wyjaśnienia

Jako, że poprzedni news wywołał sporo kontrowersji pragniemy wyjaśnić:

- Kibice Beskidu, już nie po raz pierwszy oddali hołd bohaterom naszego kraju, każdego roku w dni takie jak: 1 sierpnia, 1 Listopada, 11 Listopada spotykamy się aby wspólnie udać się w miejsca pamięci oraz groby i składamy kwiaty.
- We wczorajszym newsie http://www.ultrasbeskid.pl/?p=76 prosiliśmy wszystkich, którzy pójdą z nami, aby zapomnieli w ten dzień o jakichkolwiek prowokacjach w stronę osób, które w ostatnim czasie działały na naszą szkodę. W dzień taki jak 11 Listopada nie ma prawa na najmniejsze konflikty. To w końcu dzień wielkiego zwycięstwa naszego kraju. Nie udaliśmy się w miejsce docelowe, czyli pod pomnik, aby cokolwiek manifestować. Nie było krzyków, śpiewów, awantur. Po wszystkim kulturalnie rozeszliśmy się do domu, błędem było jednak, że chcieliśmy przejść boczną drogą, która okazała się idealnym miejscem do pacyfikacji przez służby mundurowe. O jakimkolwiek nielegalnym zbiegowisku nie mogło być mowy, gdyż kilka minut wcześniej uczestniczyliśmy w obchodach święta narodowego!
- Bardzo zdziwiła nas postawa funkcjonariuszy, którzy cały czas szukali okazji do prowokacji. Nie rozumiemy także skąd pojawiły się siły prewencji, skoro mecz został odwołany i było pewne, że nikt nie pojawi się w Andrychowie tego dnia, tym bardziej kibice z Tarnowa, bo i po co mieli by przyjeżdżać na pusty stadion ponad 100 kilometrów?
- Mamy nadzieję, że w końcu zaniknie stereotyp kibic-bandyta, gdyż jest to obraz bardzo wyimaginowany przez media oraz policję. Kibice to ludzie honoru, dla których zasady oraz przyjaźń odgrywają kluczową rolę.

z Kibicowskim pozdrowieniem
UltrasBeskid

2 comments to Gwoli wyjaśnienia

  • H  Odpisz:

    Mnie osobiście ciekawi ile kosztowało ściąganie prewencji i kto jest za o odpowiedzialny jak było wiadomo ze mecz się nie odbędzie.

  • janek  Odpisz:

    Witam wszystkich kibiców Beskidu. Jestem kibicem Wisły, dlatego za wami za bardzo nie przepadam ale śledziłem ostatnio sytuację w waszym klubie. W takich chwilach chyba nie ważne są podziały tylko jedność bo to istna komuna się u was dzieje. Niedługo może tak też być w innych miastach. To jest strasznie chore, ksiądz, burmistrz, policja, na prawdę wam współczuję i walczcie o swoją wolność i klub.
    Piłka Nożna Dla Kibiców!

Zostaw wiadomość