IV: Beskid 1-1 Cracovia II

Beskid zatrzymał dzisiaj lidera tabeli Cracovię II. Andrychowianie zaskoczyli rywala już w 4. minucie po bramce Tomasza Moskały, dla którego był to pierwszy gol w lidze od 26 sierpnia 2015 roku. Wyrównał w w drugiej połowie Eryk Ceglarz. Remis 1-1 (1-0) to duża niespodzianka, bo w wyjściowym składzie rywala znalazło się 10 zawodników z kadry pierwszego zespołu.

15 października 2016, 15:00 – Andrychów
Beskid Andrychów 1-1 Cracovia II
Tomasz Moskała 4 – Eryk Ceglarz 58

Beskid: 1. Marcin Soldak – 14. Daniel Grabski, 6. Karol Ostrowski, 5. Przemysław Senderski, 19. Grzegorz Talaga – 16. Tomasz Moskała, 4. Ołeksandr Łozniak, 17. Filip Kasiński (87, 15. Sebastian Marczak), 8. Miłosz Węglarz, 21. Adrian Młynarczyk – 9. Mathieu Scalet (89, 18. Jakub Zaremba).

ławka: 77. Marek Kudłacik, 10. Maciej Sternal

Cracovia II: 83. Rafał Dobroliński – 18. Patryk Moskal (30, 96. Eryk Ceglarz), 22. Łukasz Sosnowski, 62. Róbert Litauszki, 92. Jakub Čunta (46, 7. Dawid Surma) – 27. Przemysław Pyrdek (70, 11. Damian Leśniak), 8. Milan Dimun (46, 10. Marcin Szymczak), 44. Florin Bejan, 21. Radosław Kanach, 14. Hubert Adamczyk – 17. Sebastian Steblecki.

ławka: 23. Adam Wilk, 24. Dominik Ochał, 26. Maciej Skiba

żółte kartki: Talaga - Čunta, Sosnowski.

sędziował: Lucjan Wesołowski (Oświęcim).